Vánoční volejbalový turnaj

23. 12. 2022     sekce: Volnočasové aktivity     autor: Ellen Hašová     tisk: tisk článku

Do moderní sportovní haly přijelo 8 smíšených družstev ze 4 škol: gymnázium Hranice, ZŠ Struhlovsko, ZŠ Šromotovo a pořádající ZŠ Hustopeče.
Naši školu reprezentovala skvělá parta, která druhým rokem trénuje ve volejbalovém kroužku. I když jsme si jeli hlavně zahrát a dokázat si, že už něco umíme, rozhodně jsme se v konkurenci ostatních škol neztratili.

Tým A ve složení: Pavel Adler, Barča Hubová, Nela Šišková, Eliška Stryková, Jakub Post a Petr Adler (střídala i Zuzka Juřicová) vybojoval 2. místo. Kdyby nám neonemocněla tahounka družstva Anička Sýkorová, určitě bychom domácímu týmu Hustopeč nedali šanci.

Tým B bojoval ve složení: Zuzka Juřicová, Petr Adler, Polina Vrahova, Sofie Kučmínová, Vojta Randýsek a Tomáš Richter. Obsadili pěkné 3. místo.
Děkuji všem hráčům za volejbalové nadšení a těším se na další společně odehrané sety.
trenérka Ellen Hašová